| luciana_8039 a întrebat:

Het TPUhappyVreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva, daca puteti binenteleshappy. Deci eu vreau neaparat sa vad telenovela "Tradarea" dar din pacate ea este sambata si duminica la niste ore tarzii, adica pe la 1 asa, dar nu asta este problemasad. Problema este ca eu nu il pot vedea mai deloc pentru ca nu sunt acasa sambata si duminicasad, dar imi place multcrying. Va rog puteti sa imi dati un site sa downloadez episoadele sau sa vad online episoadelesad. pls... funditakiss

2 răspunsuri:
| evelina1971 a răspuns:

Dear Lucianna,
Me too looking for telenovela La Traicion (tradarea) like it plays at acasa tv (with romanian subtitles).
If you find something, and if you want of course, can you tell me please!
Thanking you in advance