| AnyaBlackDreamer a întrebat:

Hey! Ați citi o carte cu descrierea asta:
"Există un loc pe care Diavolul îl numește "acasă", iar întâmplarea face ca acel loc să se afle în sufletul micuței Meredith... Lucruri stranii se întâmplă la orfelinatul Hudson, iar un detectiv la început de carieră este trimis de superiorii săi să rezolve micile propleme. David Patterson nu s-a așteptat niciodată ca acest caz anormal să-i dea atâtea bătăi de cap, dar se pare că toate secretele orfelinatului Hudson s-au hotărât să iasă la iveală în același timp!"?
Ași vrea să pulblic o carte și asta e descrierea... Păreri?

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

E ghear misto sumbra cu o inclinati usora ca trebuie rau un pic de mister. Sincer ar mere bine un serial de genu asta asa cum ai spus tu.

| AnyaBlackDreamer explică (pentru Futhakari):

Poți să începi să o citești pe Wattpad.com
Username-ul:AnySunShine
Titlu poveste: Orphanage Hudsonwinking

5 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Foarte interesanta! Anunta-ma cand o pui pe wattpad. Mi-a facut si mie „pofta" sa pun o carte pe watt laughing.

| AnyaBlackDreamer explică (pentru doreal):

Am postat deja primele capitole!
Username:AnySunShine
Titlu poveste:Orphanage Hudson
Te aștept pe acolo!happy

| Avril a răspuns:

E interesanta... poti s-o publici pe wattpad.com
Iti faci site si o publici. Apropo, sa ma anunti daca o publici ca e geniala si chiar vreau s-o citesc! Bafta!:**

| AnyaBlackDreamer explică (pentru Avril):

Ai zis că ți se pare interesantă ideea mea! Sunt super bucuroasă! Cont pe wattpad.com am de mai demult, iar povestea am publicat-o recentwinking
Username-ul: AnySunShine
Titlul poveștii:Orphanage Hudson
Te aștept pe acolo!happy