| callmebeautiful a întrebat:

Hey again! Se gaseste prin librarii carnet de note pentru clasa a9a? Sunt diferite profile deci sunt mai multe feluri de carnete? Va rog nu radeti, nu am de unde sa stiu.

Răspuns Câştigător
| jdd a răspuns:

Il primesti de la scoala.in caz ca l-ai pierdut spune-i dirigintei/lui si el iti va da altul sau daca nu gasesti carnete de note la toate librariile, sunt toate la fel au decat culori diferite si sunt ieftine:*

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vei primi de la liceu, nu cred că găseşti în librării.

| RoXxy a răspuns:

Toate carnetele sunt la fel.si da, se gasesc si in librariiwinking