| evelyna_1193 a întrebat:

Hey allhappyo intrebare la care toti liceenii se gandesc in zilele noastre:dati la facultate in tara sau in strainatate? eu nu ma pot hotari? voi ce ati alege? avantaje si dezavantaje...pareri...fundita si votwinking

1 răspuns:
| Laurastane a răspuns:

Daca ai posibilitati si esti dispus sa stai cativa ani departe de casa, te duci la facultate afara, deoarece o diploma "din afara" de la o universitate recunoscuta valoreaza de n ori mai mult decat una de la noi, dar macar daca te duci sa ai si notele necesare pentru o universitate recunoscuta.