| anonim_4396 a întrebat:

Hey sad
Am 16 ani jumate si de vreun an observat ca am nasul usor inclinat nu stiu din ce cauza...cand jucam fotbal se mai nimerea cate un "elefant" sa-mi suteze in fata/nas (cred ca am luat vreo 2 mingi in fata de cand am inceput sa joc fotbal adica varsta de 10 ani.) dar nu cred ca ar fi asta neaparat motivul sau cauza.Am citit pe net ca pana la varsta de 18-20 ani, nasul inca mai creste si e posibil sa creasca uniform deci sa se indrepte.Voi ce parere aveti credeti ca se poate indrepta? si m-ar mai interesa daca stiti niste metode de indreptare fara operatie sad

1 răspuns:
| Andr33a96 a răspuns:

Nu cred ca sunt alte metone! Lasa timpul sa treaca si o sa vezi daca se indreapta sau nu! Oricum cine te place te accepta asa cum esti! happy