| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani, si vreau sa imi creasca barba, imi poate creste la varsta asta? ce metode sunt pentru a creste?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Trebuie sa iti dai cu bigu pe fata si dupa aia va incepe sa iti creascawinking

| gabitzuxxl a răspuns (pentru MarianWLF):

Ok.dar in fiecare zi imi dau cu bigu pe fata? si ce crezi se poate la 14 ani sa ai barba?

| MarianWLF a răspuns (pentru gabitzuxxl):

Acum daca ti-ai dat si nu s-a intamplat nimic nu stiu ce sa zic eu stiam de faza cu bigu da daca nu merge asteapta sa iti creasca cand trebuie.

| sincara1 a răspuns:

Da pentru ce-ti trebuie laughing

| gabitzuxxl a răspuns:

Dau funda

| ionutboss864 a răspuns (pentru gabitzuxxl):

Iti dau un sfat care pe mine m-a ajutat,este cam rau dar cred ca numai asa iti creste,eu mi-am dat cu bigul dar nu santamplat nimic,iar cand m-am apucat de fumat a inceput sa mi creasca pe obraji, cioc, iar mustata era de 2mlaughing,mai bine te bucuri cat ai timp de fata ta normala stiu ca arata mai copilareasca, si stiu ca vrei sa atragi fete cu barba,)sa fii mai matur, dar mai este pana atuncea