| B3stB0y a întrebat:

Hey! Am ajuns si eu la final de clasa a VIII-a. Frumușel mi-am luat costumul de banchet si am ajuns acolo. După puțin timp se stat jos am început sa dansez. Nu îmi venea sa cred ca sunt băgat in seama de o colega cu care mereu ma certam. Adică certuri destul de rele. Pe parcursul banchetului am devenit ca un scai pentru ea. Unde mergeam mergea si ea, ba chiar la un moment dat m-a luat de mana sa mergem la un "concurs" de dans pe perechi. In ultima instanță am dansat si vals si de toate, populara etc. Dar la finalul petrecerii am dansat foarte apropiați. Ea își ținea capul pe umărul meu si o țineam in brațe. Acum intervine marea problema... Sunt dintr-un oraș mai mic si am in plan sa plec la liceu in alt județ. Nu pot sa cred ca acum o iubesc pe fata pe care pana acum o uram si nu am posibilitatea sa fiu cu ea. Va ver o părere la povestea asta.

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu e iubire inca! E o atractie care a survenit in urma unei nopti frumoase happy
Mergi la liceu, o sa intalnesti multe fete frumoase acolo happy

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De un singur lucru sunt convins si anume ca sentimentele afective ale fetei respective fata de persoana ta sunt cu adevarat reale. Deocamdata acorda-i sansa unei prietenii frumoase si pe parcursul acestei vacante fa-i zilele frumoase.Ar fi cea mai mare greseala sa nu profiti de ocazia ivita. Ai putea afla adevaratele ei sentimente in timpul unor plimbari in doi deci tot ceea ce trebuie sa faci este sa va petreceti cat mai mult din timpul vostru liber, in doi. Succes.

| Neo12 a răspuns:

Viitorul e important.
Fete se gasesc peste tot.
Iubire peste noapte nu exista, ci doar in timp.
Esti sigur ca ea simte acelasi lucru?
Daca ramai in judet, iar ea mergand la alt liceu se va indragosti de altcineva si tu o sa ramai cu ochii in soare?
Gandeste-te bine la ceea ce vei face.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, frate prima data am crezut ca esti fata da nu stiu de ce.
Cred ca daca nu va intelegeati inainte nu veti face asta nici pe viitor insa nu este exclus sa ma insel. Nu poti ''anula'' planul ala? Relatia asta ar putea merge totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos ai povestit :3
stai liniștit dacă e iubire, chiar nu contează distanța.

| Biiskrem a răspuns:

Nu-ți rata viitorul pentru o atracție. Nu ești sigur de nimic cu ea acum, deci fă-ți singur fericirea.