| Kh3sha a întrebat:

Deci imi place de un baiat, iar azi la banchet a venit si el. nu stiu foarte multe lucruri despre el insa la banchet m-a invitat de mai multe ori la dans iar eu l-am refuzat, in zadar mai pe seara a reusit sa ma convinga sa dansez cu el. am dansat de două ori pe aceeasi melodie iar in timp ce am dansat mi-a zis ca sunt simpatica si ca ar vrea numarul meu de telefon.Nu am vrut sa-l dau deoarece l-a mai cerut unei colege. Intrebarea mea este : oare ma place un pic. mai ales ca toata seara s-a uitat la mine si m-a "sarutat pe obraz" la sfarsiul banchetului. voi ce credeti? fundita!♥♥

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Daca iti place de el de ce l-ai refuzat... Asta poate sa ii faca o idee proasta despere tine. NORMAL ca te place altfel nu te invita la dans de n ori nu iti datea pupicul ala si altele. Mu trebuia sa il refuzi trebuia sa dansezi cu el si sa afli mai multe lucruri despre el... (Ai avut o sansa si ai ratat-o ). Dar daca tot vrei nr lui, luni la scoala poti sa il dai si sa spui ca m-am gandit in legatura cu nr de telefon si il dai. Poate chiar o sa ai o relatie cu el.

Bye Bye :*

3 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Nu va pot intelege! Placeti un baiat dar va comportati cu el de parca!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te place, nu trebuia sa fii asa rea cu el

| Myvoiceroman a răspuns:

Iti place de el dar l-ai refuzat. Buna asta. Prostia nu doare, totusi?