| Genuitoarea a întrebat:

Hey.Am ca tema la geogra sa caut un fluviu pe internet si sa scriu despre el lucruri interesante.( Stiati ca ). Mi-am ales Fluviul Ind si am scris despre el ca este fluviul care izvoraste din rai... ce sa mai scriu? va rog ajutati-ma dau fundita.Folositor si votbig grin

3 răspunsuri:
| Genuitoarea explică:

Ce *** vrei fa? a vb cineva ca tine? daca nu sti sa rasp taci dracu raised eyebrows si vezi-ti de trebuie ta. e site in care se ajuta toti reciprok nu vam zis sa imi faceti temele daca nu sti sa citesti am un referat de facut si am cautat p net 30 de pag. poate a mai facut cineva si stie. ce te **** p tine? daca esti proasta si nu sti taci in ***!

| LoLo_9163 a răspuns:

Cauta fluviul Dunarea, Fluviul Rin, sau cel mai mare din europa, imi scapa...nu stiu vezi ce faci.

| Gabrielă_8854 a răspuns:

"4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului." - Este suficient de explicit pentru tine sau nu te-ai obosit sa-l citesti?