| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am cunoscut un baiat dragut si vreau sa-mi spuneti si mie niste subiecte de discutie (pe mess). Vreu sa fiu cu el big grin Funda! :*

2 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Intrebal de filme,sport,scoala,mancare,vacante,locuri preferate,planuri de viitor, ce ii place la o fata, animale...fostele iubite asa afli ce sa faci si ce sa nu faci daca vei avea o relatie cu el. Daca vrei sa fii cu el nu il sufoca totusi cu mii de intrebari se va simti ca la interogatoriu...lasa discutia sa decurga normal.bafta!

| istoleyourcandy a răspuns:

1.Intreaba-l ce face in timp ce vb cu el.( de ex iti spune ca s euita la un film si il intrebi ce film si dezvolti, bine da il intrebi ce mai facinu ce faci acumlaughing )
2.Intreba-l ce melodii ii plac.
3.Intreaba-l cum mai merge la scoala.
4. Dupa ce te imprietenesti il poti chema si pe afara.
etc...