| ellutza1426 a întrebat:

Hey! Am de facut un discurs (maxim o pagina minim jumatete de pagina) pentru terminarea anului scolarhappy puteti sa imi dati o idee? imi trebuie asta pentru luni la scoalatongue

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Trebuie sa fi sincer, si ceea ce ai simtit tu in acesti ani de scoala...

Dragi profesori/elevi.

Ne aflam acum in fata vostra cu respect, acum dupa mult timp cand emotia primului raspuns s-a stins de mult, si ne indreptam vertiginos, spre necunoscut.VA multumim ca ne-ati fost alaturi atatia ani, nu va vom uita niciodata.Pe bancile din scoala asta au luat nastere cele mai frumoase vise,si sperante.Voi ne-ati aratat ca doar prin munca si perseverenta putem reusi, ne putem atinge obiectivele...
Si in final, cu durere in suflet, va spunem ADIO, bafta!