| AnnonnimGirrl a întrebat:

Hey! Am mai pus intrebarea odata si am nevoie de ajutor:Am auzit ca twilight4 nu va putea fii vazut de copiii sub 18 ani la cinemacryingE adevarat?:oEu am doar 14 si asa vrea ff mult sa il pot vedea.As putea face cumva? E in 18 noiembrie 2011?:XFunda!

2 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Da, o sa fie film porno, o sa vedem doar noi astia majori cum o sa fie, am auzit ca o sa fie ca 2 girls 1 cup.
Bine, oricum cam asa e, dar acum o sa arate chiar asa.

| Mike23 a răspuns:

Nu este adevarat, peste 90% din fanii twilight au sub 18 ani, ar fi o nebunie sa fie asa, nu ar mai avea nici un rost sa il faca :))
Ori cum, am citit un articol cum ca ar fi fost aprobata la acest film vizionarea celor 12 ani, ceea ce e OK pentru tine. Articolul este 100% real, din moment ce este pe site'ul celor de la MTV, uite aici ca sa fii sigura si articolul :

http://www.mtv.com/......ises.jhtml