| DeeaA12 a întrebat:

Buna TPU.Credeti ca Twilight4 o sa apara la cinema in Ploiesti?

10 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Da

| Madalina285 a răspuns:

Este imposibil sa nu apara si in Ploiesti.Cu siguranta va aparea in cinematografe si acolo, dar si in toata tara(asta fiind parerea mea).

| DeeaA12 explică (pentru Madalina285):

Mersi mult!

| Ađııa a răspuns (pentru DeeaA12):

Si eu caut de o gramada de timp sa vad daca apare si in Ploiesti...Am gasit ceva, dar nu stiu daca e sigur. Tu ai mai gasit? big grin

| DeeaA12 explică (pentru Ađııa):

Pai sper sa apara big grin iubesc filmul asta:X

| Ađııa a răspuns (pentru DeeaA12):

Oo,si eu la fel love struck

| DeeaA12 explică (pentru Ađııa):

Si a aparut si in Ploiesti:X

| Ađııa a răspuns (pentru DeeaA12):

Oooh Da. love struck A fost perfect. :X Nu'mi venea sa mai ies de acolo. laughing
Partea proasta e ca nu am facut si eu nicio poza sa o am ca amintire...laughing)

| robertyz23 a răspuns:

Posibil

| dragosh01 a răspuns:

E normal sa apara si in Ploiesti! Cauta pe site la cinema si vezi cand apare.sau pe www.ploiesti.ph la categ evenimente