| Pampam1 a întrebat:

Hey, am mare nevoie de ajutor.Sunt in pana de idei si chiar nu stiu ce idei as putea scrie intr-o mica compunere in care sa prezint avantajul de a sta in zona urbana.Ma puteti ajuta? Dau funda celor mai bune idei si la nevoie returnez o compunere daca va pot ajuta.

Multumesc pentru ajutor:X

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
Ai putea scoate in evidenta frumusetea civilizatiei! Comfortul pe care til ofera lumea urbana ( orasele) Eleganta cladirilor, frumusetea si energia oamenilor!