| KidHug a întrebat:

Hey! Am net prin modem.Cum fac sa imi pot conecta si laptop-ul la netu` asta?happy

4 răspunsuri:
| Andra_2481 a răspuns:

Baga modemul in laptop si apoi instaleaza programul care ti se deschide happy

| KidHug explică (pentru Andra_2481):

Voiam net pentru ambele PC! Voiam sa vad daca merge pentru 1:modem, pentru al 2 lea :wireless...

| gbgabi a răspuns:

Eu mi-am cumparat un router.asa pot avea internet pe pc si laptop in acelasi timp. funda?big grin

| Andra_2481 a răspuns (pentru gbgabi):

Nu ai cum sa ai net pe ambele doar prin modem! Da si eu am un router wireless si asta e singurul mod de a avea net pe ambele in acelasi timp fara fir