| crazylife04 a întrebat:

Hey.Am nevoie de ajutorul vostrustraight face Mi-a intarziat ciclul menstrual 6 zile si am avut raporturi sexuale cu prietenul meu doar protejate.Adica nu s-a intamplat niciodata sa facem fara prezervativ. Dupa o saptamana de la ultimul raport sexual mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Ce poate sa fie? Sunt foarte ingrijorataworriedtrebuia sa imi vina ciclul menstrual cam pe 8 si azi suntem in 12 si nu mi-a venit inca.Heelp! :*

Răspuns Câştigător
| eueueueofda a răspuns:

Stres,alimentatie incorecta, poate fi si pe cale hormonala...sunt multe motive.

5 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Buna.testul se face dupa 10 zile de la ultimul contact.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Stai calma ca e normal sa mai ai uneori intarzieri.

| Goguletzu a răspuns:

Se mai intampla, dar poti avea si o infectiehappy

| Aislinn a răspuns:

E din cauza stresului.Stai liniştită.

| crazylife04 explică:

O sa imi mai fac un test azi-mainestraight face dar va multumesc mult pentru sfaturi...Deci ziceti k nu am motive de ingrijorare? E adevarat ca sunt foarte stresatastraight face nu doar din cauza asta, sunt si in clasa a 12-a.