| georgily a întrebat:

Hey, am nevoie de o parere. este o chiestie la scoala, iar eu impreuna cu colegele mele, trebuie sa facem un dans, si am gasit piesele, mai urmeaza coregrafia, va fi un colaj de mai multe piese, care tine exact 2 minute, ce parere aveti e prea scurt? Multumesc! funda.

Răspuns Câştigător
| LAVINIUSHK a răspuns:

Buna! Nu chiar nu e scurt deloc.Ca sa fie ceva frumos si sa le placa la toti nu trebuie sa fie foarte lung, pentru ca exista riscul ca ei sa se plictiseasca.Sa aveti grija cum sa alegeti pasii, si ritmurile pe care ii faceti. p.s sa nu se repete aceiasi pasi de multe ori:*