| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu balul bobocilor. Am urgent nevoie de o idee.plsss puppy dog eyespuppy dog eyes La noi s-a propus ca la proba libera sa ne alegem un mesaj pe care sa il transmitem in ce fel vrem noi. prin scenete, dans. orice. Noi avem "tema" anti-rasism straight face Ce am putea sa facem? Vreau ceva neaparat cu dans! Am coregrafia dansurilor dar trebuie inainte sa fac un fel de "sceneta", dar micuta. Ma gandeam sa mai iau un baiat si o fata si cei 2 baieti sa fie tiganii, iar noi doua alea bogate frumoase nu stiu ce. Si ei sa incerce sa se dea la noi cu un dans. Dupaia noi sa le aratam lor un dans, sa fie asa ca si o "competitie" intre noi iar duapaia sa facem un dans impreuna. Dar parca nu prea are legatura cu rasismul. Ce alte idei as mai putea folosi? Va roogg HELP! puppy dog eyes

1 răspuns:
| TGeany a răspuns:

De exemplu, daca sti sa dansezi streetdance sau ceva in genu, poti sa faci ca o competitie fiecare sa isi arate pe rand cele mai bune miscari, sau. Sceneta sa fie de exemplu esti la o petrecere si un baiat te priveste insistent si isi face curaj sa te invite la dans, sper sa te ajute cu ceva ( daca vrei poti sa faci o pantomima)