| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am nevoie de un sfat, mai mult o parere...
Ca in fiecare an la scoala noastra se organizeaza un targ te craciun. Eu am decis sa fac pentru targ turta dulce in forma de stea, brad, inima etc. Unele fete au zis sa nu fac singura. adica sa facem impreuna. Nu am zis nimic, eu planuisem sa fac prajiturile cu cele mai bune prietene ale mele... ( vecine, nu colege ) dar in final cred ca am sa fac cu fetele din clasa blah blah blah.
Mai inainte m-a sunat o colega de-a mea ( cea mai buna prietena din clasa ) si i-am zis ca eu nu vreau sa fac cu colegele ci cu vecinele mele. Ea s-a enervat si a zis ca, cu ele ma inteleg mai bine si ca eu niciodata nu am fost cu fetele din clasa si ca m-am distantat de toti colegi ( eu cred ca m-am apropiat ). I-am spus ca ma inteleg mai bine cu vecinele si ca vorbesc mult mai usor si deschis cu ele ( o vecina va fi si nasa la fratiorul mei ). Colega mea s-a suparat pe mine si cica " fac ce vreau "... oricum prajiturile le fac cu colegele, asa e frumos si practic e targul clasei noastre si e draguzt sa facem ceva impreuna.

Acum... ce parere aveti? straight face

P. S. Am pus intrebarea ca sa ma descarc

5 răspunsuri:
| ILoveMyBed a răspuns:

*mod intelegator on* Serios, acum, de ce ai pus intrebarea la T/A, nu am nimic impotriva ta, dar gandeste-te ca alti de aici o sa te injure, mai bine o puneai la Adolescenti.
*mod intelegator off*
Si pe noi ce ne intereseaza de turtele tale?

| Sunnyツ a răspuns (pentru ILoveMyBed):

hee hee Intrebarea este la "adolescenti" pusa big grin Intrebarea nu are legatura cu turtule...dar na. ( daca tu nu pricepi )

P.S. Hai ca iti dau si tie cateva! ^.^ ( fi mai bun de craciun! big grin )

| ILoveMyBed a răspuns (pentru Sunnyツ):

Faza e ca tu ai pus intrebarea si la T/A, si cand am dat pe intrebarea ta, am dat si pe link fara sa-mi dau seama si mi-a aparut asta, si credeam ca e de T/Alaughing, nu m-am uitat la categorielaughing.

| aaalexutza a răspuns:

Pai uh fa ce crezi tu. daca simti ca te intelegi mai bine cu vecinele fa cu ele lasale pe coleege simtete uh bine. sper ca ti-am fost de ajutor funda te rog puppy dog eyes

| Cornel_3293 a răspuns:

Craciunul e cea mai frumoasa sarbatoare si cred ca este foarte frumos sa faci turta dulce. Tu vrei sa stii daca ai ales bine cand le-ai ales pe colege in loc de vecine. Sti, acum nu conteaza neaparat care sunt mai bune prietene, conteaza sa se priceapa si ele la facut turta dulce. Sper ca te-am ajutat. Funda?