| alina_3113 a întrebat:

Hey am nevoie repede de ajutor ...peste cateva saptamana este ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii cumpar. help plzzz
P. S. :are 12 ani... ii place cs, fotball-ul, si nu ii plac chestiile fitoase cum ar fi ceasurile sau chestiile de genul asta
fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Cutit a răspuns:

Nu stiu...la 12 ani... e greu sa ii cumperi un cadou unu tip de 12 ani ( o sa aiba fite) o minge de basket sau daca ii plc fotbalul ii plc si fotbalisti fai un calendar pe luna asta cu un fotbalist ( poza) iei o poza de pe net.tragi pe o foaie a 4 calendar si o lipesti pe o foaie de cartin A3 big grin si poate ii plc pune si o fundita ceva pe calendar vz u. Succes :*