| AnemonaP a întrebat:

Hey. Am niste tenesi negri cu sireturi albe si as vrea sa le vopsesc multicolor.Nu vreau sa imi iau alte sirete sau colorate altceva oh go on nu.Cu carioca sau acuarele? Sa dureze sa nu se ia de preferabil la ploi sa din astea.Ce sa fac? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Eu ti-as propune. cu carioca happy. acoarelele se iau imediat. cand le speli. dar carioca rezista happy. Succes :*. funda happy. daca consideri corect raspunsul meu :*.