| Smile2BHappy a întrebat:

Am niste tenesi la care am sireturi verzi si albe, si vreau sa fac in asa fel incat sa pun sireturile la un pantof sa fie si unul alb si unul verde. Cum pot sa fac asta? Va rog sa nu faceti misto ca nu pareti mai smecheri si nici nu primiti funda.

4 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

NU prea am inteles intrebarea.
Iti cumperi sireturi verzi si albe si ti le pui la pantof?

| Ionela296 a răspuns:

Deci la un adidasi ai siret verde, si la celalalt alb si vrei ca la unu sa fie si alb si verde, si la celalalt la fel? Asta am inteles.Pai ori iti cumperi inca un siret alb si unu verde, ori ti le faci pe cele doua pe jumcate si le pui la adidasithinking

Sper sa-ti foloseasca.

| Smile2BHappy explică (pentru Ionela296):

Pai eu am deja o pereche de sireturi verzi si o pereche de sireturi albe. Eu am nevoie de modele dupa care sa leg sireturile. Pana acum am gasit decat doua la care ma enervez legand. SOS

| Ionela296 a răspuns (pentru Smile2BHappy):

Ahaaa.La asta chiar nu am idee cu ce sa te ajutlaughingIncearca si tu modele, fa-le acolo doar sa-ti iasathinking