| calexiandra a întrebat:

Hey :* Am niste unghiute laughing care cresc foarte greu.Cum sa fac sa imi creasca mai repede unghiutele? ( metionez ca nu le rod sau altceva ) laughing Dau fundita pentru cel care ma ajuta :*

2 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Am citit undeva ca daca le tii majoritatea timpului in apa, ele cresc mai repejorhee hee. acum nu stiu cat de adevarat este... nu am incercat happy. dar poti incercahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit lapte bei? sa nu pui gura pe iaurturi colorate. Peste maninci? Aici este leacul nu in lac de unghii si alte prostii