| bilushca a întrebat:

Hey:*

am o dilema si chiar nu stiu cui sa ii mai cer sfatul.am avut in clasa un baiat pe care l am placut din toata inima dar s a mutat la tara si nu ne am mai vazut un an de zile.pana azi.cand am fost la watert(ma rog noi mai vorbiseram pe mess, si oricum cand era in clasa cu noi aveam impresia ca si el ma place ne tachinam blabla) deci azi am fost la waterpark si a venit si el.parca timpul nici nu a trecut.noi am ramas la fel.toata ziua s a harjonit cu mine in apa.ma baga la fund chestii de asta, incerca sa ma enerveze spunandu mi diferite glume, am ras impreuna ne am distrat, numai de mine se lua.deci intrebarea e: sa ii dau de inteles pe mess ca imi place(Desi si o fi dat seama, dar poate nu e sigur,, asa cum nu sunt nici eu. spre ex: prietenii nostri ne strigau azi ce iubire pe voi ce va mai "certati" bla bla.si noi taceam laughing)?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ceva, ceva e intre voi. happy Daca iti place, spune-i direct, nu pe ocolite.va aprecia!

| dani9354 a răspuns:

Pai fi directa si spune-i ca il placi, o sa aprecieze asta si in plus daca iubirea este reciproca poate iesii ceva foarte fain! Incearca tu prima ca dupa fii convinsa ca vine si el si amandoi veti forma ceva sper ca de viitor! Succes si nu uita "Dragostea pluteste-n aer!"tongue

| fashionstar_2069 a răspuns:

Eu zic sa ii zici s-ar putea ca daca mai astepti sa nu te mai placa crede-ma am trecut prin asta bafta