| rolly14 a întrebat:

Hey! Am o intrebare: de ce nu ii place nici unui baiat de mine? Adica sa ma descriu, multi au spus ca sunt frumoasa si fete si baieti si ma consider si eu putin, slaba sunt chiar ca un fotomodel as spune, sunt amuzanta si fac aproape pe oricine sa rada, sunt sociabila, realista, inteligenta si am un caracter puternic, plus putin misterioasa. Defectele pe care cred eu ca le am si din a caror cauza cred eu ca nu ma plac baietii este ca am picioarele foarte subtiri, extrem de subtiri si ca am buzele subtiri si barba putin proeminenta si nasul putin mai mare doar putin. Plus ca sunt pitica, am 1, 57 inaltime. Daca e sa ma placa un baiat se inatmpal la nu stiu cate luni si acel baiat mereu s-a intamplat sa nu fie prea stralucit chiar mai jos de normal. Oare ce e gresit la mine?

10 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Nu e nimic gresit cu tine, poate nu esti inca pregatita. Indragosteste-te cand esti pregatita, nu cand esti singura. Fiecare fata e speciala si draguta in felul ei, nu trebuie sa crezi ca n-ai nicio sansa. Poate ai standarde prea 'ridicate'. Vei creste in inaltime, si eu am picioare subtire, bucura-te, iti zic din propria experienta. Fii atenta si la restul baietilor, nu doar la cei neaparat 'draguti', nu stii ce se poate ascunde. La prima vedere mi se pare ca ai o personalitate foarte simpatica si draguta. Ai grija de tine, si nu-ti bate capul cu baietii la varste tinere. Bafta! happy

| rolly14 explică (pentru ApofissPapaya):

Am 16 anilaughing si nu o sa mai cresc deloc in inaltime, am cartilajele blocatehappy

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Hei.
Sunt în aproape aceiaşi situaţie. şi mie mi-au spus mulţi că sunt frumoasă şi chestii.
Iar dacă e să mă placă vreun băiat. găsesc doar cocalari şi alte naţii.

Nici eu nu ştiu ce să fac, din păcate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic gresit la tine happy Fii tu insati in continuare si sunt sigura ca vei gasi pe cineva care sa-ti placa! Nu te mai gandi la asta deoarece incepi sa-ti pierzi increderea in tine si sa-ti pui intrebari de genul "ce e gresit la mine?" happy

| FlorinBlondu a răspuns:

Nu conteaza doar frumusetea exterioara ci si cea interioara, schimba-ti atitudinea si fi cat mai gingasa si vei reusi happy

| rolly14 explică (pentru FlorinBlondu):

Sunt frumoasa si pe interior, aproape toata lumea ma place ca persoana, daca era vorba de atitudine o schimbam demult!laughing

| YuriSdee a răspuns (pentru rolly14):

Pai daca toata lumea te place atunci care e problema?

| rolly14 explică (pentru YuriSdee):

Daca stiam care e problema nu mai postam intrebarea asta!laughing

| YuriSdee a răspuns:

Buunaahappy
Si eu am fost in aceiasi situatie...dar nu trebuie sa ii cauti tu pe baietihappy lasa'i pe ei sa te caute pe tine...cu cat incerci mai mult sa placi cuiva cu atat mai mult ii dispaci.
Incearca sa fii TU.Si daca nu te plac ce?oh go on
O sa vina o zii in care baietii vor fii mortii dupa tine.dar incearca sa nu mai fi disperatahappy

| rolly14 explică (pentru YuriSdee):

Nu sunt disperatalaughing) si chiar nu incerc sa plac cuiva, sunt eu insami!