| InoTkd95 a întrebat:

Hey am o mica problema! Deci maine e sedinta cu parintii la scoala (inv de dimineata) si eu am un 6 la franceza de care nu i-am zis mamei mele. Nu vreau sa afle de la dirigu de nota asa ca as vrea sa ii spun eu dar nu stiu cum! Tin sa mentionez ca sunt clasa a 8-a, fac sport de performanta si am si acolo de invatat pentru ca imi doresc din rasputeri luna viitoare sa dau de grad cu federatia si sunt genul de elev silitor numai cu note de 9 jh 10! Va rog ajutati-ma! Va raman datoare! sad

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

"Mama, am luat un 6 la franceza". Ce-i asa greu?straight face Doar n-o sa-ti ia gatu-j

| Ics a răspuns:

Eu Zic Ca Cel Mai Bine Este Sa. i Spui Lu Mamibatting eyelashes De Nota. Daca O Sa Afle De La Scoala O Sa Fie Mai Rau. Si Oricum Daca Ai Numai Note Mari O Sa Inteleaga Ca Se Mai Intampla. Nu Poti Sa Fii Perfect La Toate Materiile :* Asa Ca Spune. i!

| BlueBroom a răspuns:

Daca mama ta e genul care detine controlul la tine in casa iar tatal tau este cel care poate pastra un secret atunci ai putea sa-l rogi sa mearga el la sedinta in locul mamei tale.Cand va afla de nota ii promiti ca a doua zi dupa sedinta ai sa-i marturisesti totul mamei tale

| InoTkd95 explică:

Specific ca franceza nu e materia mea preferata si ca parintii mei stiu acest lucru.