| anonim_4396 a întrebat:

Hey!straight face Am o noua problema, deci am nevoie de niste sfaturi, deci e vorba tot despre baiatul din ultima intrebare insa, pentru cine nu stie o sa reiau povestea, deci, imi place un baiat el a zis ca simte acelasi lucru pentru mine cand i-am zis, vreo 2/3 zile n-am putut sa mai intru deoarece mi se stricase calculatorul, cand am intrat l-am vzut pe mess si i-am zis "ii:X cf?" iar el a zis sec "nimica..." iar pe tot parcursul convorbirii a fost foarte rece si distant cu mine, el care de obicei era foate dulce, plin de viata si amuzant, insa acum a fost foarte rece cu mine. A trebuit sa ies la un moment dat si i-am zis " trebuie sa ies daca e ceva mai vorbim prin mesaje pe telefon" el nu a zis nimica si l-am mai intrebat odata daca vrea sa vorbim prin mesaje si a zis ca nu... astazi l-am vazut din nou pe mess si am incercat sa ma bag in seama cu el, insa el nu a zis nimica si la vreo 30 de secunde a iesitsad ce credeti e suparat pe mine? sau ce se inampla cu el? o fi avut doar o zi mai proasta?sad o fi suparat din cauza ca n-am mai intrat?sad va rog niste pareri chiar sunt disperata il plac la nebunie si nu imi place deloc situatia astasad va rog help funda + vot promit [mz anticipat]

1 răspuns:
| emiitzzy a răspuns:

Poio parerea mea este ca poate este umpicsuparat se astepta poate sa intri pe mess sa vb una alta:X chesti si vazand ca nuh mai intrii nestiind ce s-a intamplat cu tine probabil s-a gandit ca ai vb cu el la vrajeala sau nu-ti mai pasa de el uite dupa mine si la mine functioneaza mereu este sa pui piciorul in prag in sensul ca sa mergi direct la el si sal intrebi serios de ce esti suparat pe mine spune-i ca vrei sa discutati despre asta dar nu folosii messul cea mai proasta alegere messul i naspa si messu i si ironic uneori se pot intelege multe :-si mai bine fata in fata si daca discutati si lamuriti o sa vezi ca daca va iubiti totul va decurge de la sine:*:*:*
nu fi suparata pentru ca odata ce iubesti inveti sa si ierit:*:* vb cu el si totul va fi okbatting eyelashes:*:* eu ti-am raspuns din inima nu pentru amarata aia de fundalaughinglaughing)) sincer
stiu cum e sa iubesti sa fi dezamagit sa treci printr`o relatie cu suisuri si coborasuri sa iubesti sincer si nu tot timpu sa primesti sau sa fie ceea ce te astepti sa fie...is multe oricum daca team putut ajuta ma bucur mult:*:* si daca mai ai nevoie de ceva sfaturi sau de genul lasa-mi un mesaj cu id-ul tau:*:*