| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am o problema si as vrea niste pareri...deci: dupa cum am mai mentionat imi place un baiat si intr-o seara i-am zis ca il plac, iar el a zis ca simte acelasi lucru, iar eu n-am mai intrat vreo 2/3 zile iar ieri am reintrat, si l-am vazut pe mess si i-am zis "ii:Xcf?", iar el a zis "nimica" dar intr-un ton foarte rece iar apoi eu a trebuit sa ies si i-am zis "eu trebuie sa ies daca e ceva da-i un mesaj pe telefon" si l-am intrebat daca vrea sa vorbim prin mesaje si a zis ca nu... deci ce credeti pur si simplu a avut o zi mai proasta, sau o fi suparat pe mine? mentionez ca a fost rece cam pe tot percursul convorbirii deci ce credeti?straight face astept cat mai multe pareri. funda + vot promit

Răspuns Câştigător
| Tzuc a răspuns:

Pai. din moment ce a zis ca si el simte la fel cred ca te place.doar ca a avut o zi mai proasta.sau poate nu stie cum sa se comporte.cum sa reactioneze.sau poate s-a suparat pe tine ca nu ai mai intrat.desi nu prea credbig grin

1 răspuns:
| Bibutzu a răspuns:

Ori s-a suparat pe tine deoarece nu ai intrat timp de ceva vreme.