| Satisfaction a întrebat:

Hey...am o pagina pe facebook si orice postez imi apare doar pe peretele paginii si cand dau pe peretele profilului me nu imi apare ce am postat pe pagina. Mai am o pagina la care daca postez ceva pe peretele ei cand dau pe peretele profilului meu apare ceea ce am postat. Nu stiu ce are una si ce nu are cealalta. puteti sa ma ajutati? Va rog! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Diabolik010 a răspuns:

Probabil ai anulat vreo optiune, mergi la setari de confidentialitate si verifica ce ai anulat, cand postezi pe pagina ta ramane?