| Roarrrrr a întrebat:

Hey, Am o petrecere de Halloween, aveti idee cum sa ma imbrac? si cum sa ma machiez. Va rog cat mai multe idei. As vrea ceva gen : http://weheartit.com/entry/40391790 dar nu stiu cum pot face stratul alb ca nu am acuarele pentru fata? Voi cum va machiati? Vreau idei, va rog mult!

1 răspuns:
| siquic a răspuns:

Pai :
-spiridusi=iti pui o masca si te imbraci haine care nu le mai porti si verzi sau portocalii
-vrajitoare=la asta nu trebuie sa fii machiata urat ci chiar sa te machezi cu sclipici, ruj sau luciu de buze foarte rosu sau roz si sa iti ei o rochie larga neagra
-dovleac=te machezi normal cu portocaliu happy pe buze etc.
Sper ca te-am ajutat! FUNDITA? kiss