| Cataliciiii a întrebat:

Hey, Am o petrecere de Halloween aveti idee cum sa ma imbrac? si cum sa ma machiez puppy dog eyes Vaa rog cat mai multe ideei! [ dau funda bineinteles]

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DayLin7 a răspuns:

Stii, ce ar fi sa iti zic in ce ma imbrac eu de Halloween si sa vezi daca iti place ideea.Eu nu am obligatia de a ma "costuma" foarte extravagant sau autentic, poate chiar sa nu ma costumez de loc.Nici nu vreau sa ies prea tare in evidenta pentru ca sunt la scoala, ma ocup de cumparaturi si nu am nevoie de ceva mulat sau incomod cand o sa merg la magazin si cand o sa joc adevar sau provocare.
Uite la ce m-am gandit... O sa-mi iau o pereche de blugi verzi, niste balerini, un tricou simplu de preferat mov sau rosu ori albastru, niste cercei cu scoici si o bentita cu scoici(daca ai) sau daca nu ai una, iti poti lua un cleste de par la fel ca si mine, dar, de obicei o mica sirena originala are parul desprins.
Si ca sa fie totul bine, eu am un plus delfin facut ca o marioneta si e foaaarte draguuut, o sa -l folosesc ca sa fie tacamul complet.O sa-mi imprumute o colega un ruj verde ca sa fie si mai de efect.Nu e nevoie sa ai matura si sa te machiezi strident doar ca sa puna cineva cap la cap toate lucrurile si accesoriile pe care le porti atunci... Sper ca te-am ajutat si ti-am dat o idee! :p

| Cataliciiii explică (pentru DayLin7):

Am decis cum sa ma imbrac oricum, Mersi de raspuns... Eu o sa ma imbrac in TOCILAR. Pantaloni negri, o camasa bagata in pantaloni, bretele si ochelari dinaceiaaa cu lentile transparente. Si machiaju vad eu cum.

| martin3000 a răspuns:

Pai daca ai o prietena sa te imbraci ca ea si ea ca tine sau mai nou stilul EMO in animale monstrii etc sper ca te-am ajutat happy tongue

| Cataliciiii explică (pentru martin3000):

Nu`mi place sa ma imbrac la fel, si fi serioasa e ceva vesel nu trist, emo?! Chiar e trist.

| martin3000 a răspuns (pentru Cataliciiii):

In primul rand sunt baiat si eu doar ti-am dat niste idei noi baieti nu apreciem lucrurile vesele curcubee sclipici etc.

| Cataliciiii explică (pentru martin3000):

Nici la curcubee si sclipici ma refeream. happy Vroiam un raspuns complet, cu bluza, pantaloni ori fusta. Vroiam o parere happy