| Dragutsery a întrebat:

Hey, am o prietena care anul asta da bacu. Nu sunt eu pentru ca eu am 13 ani. Zice-ti-mi si mie pe ce data se da competenta la informatica, iar dupa aia pe ce date se da bacul oral la franceza, iar apoi pe ce data se dau probele scrise la romana si la franceza? Vreau datele la toate astea va rog frumos. Fuunda love struck

1 răspuns:
| CrazzzyA a răspuns:

Banuiesc ca datele vor fi asemanatoare cu cele de anul trecut, deci competentele ar trebui sa fie intre 10-30 iunie, iar din iulie probele scrise.