| HereDenisa a întrebat:

Hey! Am o problema sad. Am nevoie de un telefon nou si am reusit sa strang destul de multi bani numai ca mai am nevoie de vreo 150 de lei si nu stiu cum sa fac rost de ei. Help please! :* Dau FUNDA. Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| AnabellaXD a răspuns:

Încearcă să le explici părinţilorhappy.Dar lăsând la o parte această variantă, poţi apela la o alta rudă:verişori, mătuşi, unchi.Cu sigurantă vor înţelege situaţia.Le explici.Îi ajuţi cu diverse chestii iar dupa ce îţî cumperi telefonul încerci să strângi din nou pentru a le înapoia banii. Cred ca este cea mai buna soluţie.happy Nu îţi recomand să apelezi la prieteni.Probabil nu te vor înţelege.Dar familia DA! Baftă:*happy!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Recicleaza

| KiLLeRBee a răspuns:

Pai poti sa te angajezi ceva timp si asa o sa ai si banii in +, acum daca esti minora, te poti angaja si la AVON acum tu decizi, sper ca te-am ajutat, funda?