| LovelyGirl2001 a întrebat:

Hey! Am o problema: îmi placea mai demult se un băiat și el mă plăcea dar la un moment dat nu l-am mai plăcut, iar acum după 3 luni îl plac din nou și nu știu dacă el ma mai place... faza e ca as vrea mult sa-i spun ca mi-ar place sa o luam de la zero dar nu știu, Cum sa-i zic ăsta, nu știu cum va reacționa?sad

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Asta o poți observa din comportamentul lui față de tine, atunci îți dai seama. Dacă e interesat, dacă vrea să vorbească cu tine, gesturi... eu zic să îl bagi în seamă și să vorbiți, iar mai încolo poți să-i zici că-l placi big grin sau poate îți va spune el, cine știe. Succes!