| BuBu2403 a întrebat:

Hey! Am putina burtica si as vrea s-o dau jos intr-o luna. Cum as putea sa scap de ea prin exercitii fizice?batting eyelashes funda:X

Răspuns Câştigător
| WhyNot a răspuns:

Cum a spus si kidulinha... daca ai putea sa adaugi pe langa alergat si bicicleta(in aer liber) sau role.
in legatura cu abdomenele...cred ca sunt inutile+ca dauneaza coloanei.sa te fac sa intelegi.sti baietii aia cu muschi bine formati.eii aia au facut exercitii, care leau marit musculatura(sau leau definito). exact asa e si in cazul tau. doar maresti muschii cu abdomenele ...si cum sa se vada muschii daca ai grasime peste?
deci exercitiile tip cardio (alergari, bicilceta, role etc.)+o dieta fac minuni
p.s.alergarile nu le face pe asflat(afecteaza genunchii)...incearca pe iarba sau zgura

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Alergatul da cel mai rapid rezultat in cel mai scurt timp, dintre toate. Dar poti sa faci acasa abdomene, sa mananci mai putin ( nu sa mori de foame:P ), sa bei multa apa, si. cat mai multe abdomene. Dar ai grija, daca te apuci, sa le faci corect.
http://www.topsanatate.ro/......-post.html

| 2gingers0souls a răspuns:

Pai. ti-ai dat singura raspunsul.