| Deby' a întrebat:

Hey!
Am si eu o intrebare!happy
Aq cativa ani am vazut un film si nu mai am nici cea mai mik idee cum se numestesad. Era ceva in genu` asta: uN barbat o gasit o femie, care cica era diavolul si ii implinea toate dorintele( sa fie bogat, sa fie cu fata d care iii placea etc)
Aveti vreo idee cum se numeste? Un link va rogtonguehappy

Danke!:*

Răspuns Câştigător
| kennyspark a răspuns:

Pact cu diavolita -versiunea in lb romana
bedazzled(2000) cu brendan fraser

1 răspuns:
| gabryel a răspuns:

Si eu am vazut filmul, la sfarsit el trebuia sa isi vanda sufletul diavolitei dar nu si la vandut nu mai stiu cum a scapat filmul se numeste Pact cu diavolita. De unde pot sa il downloadez si eu?