| HahahaAb a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare, as vrea sa'mi schimb telu' cu un Motorola mb511 flipoutbatting eyelashes. Merita sa il iau cu abonament+internet, sau e varza fara? Am fost la Germanos si nu mi'au explicat mai nimic!
Daca nu, imi puteti spune niste oferte sau cev de genul...care are Motorola flipout...va rooog!
Multumesc! Pupici kiss kiss

4 răspunsuri:
| feellikeido a răspuns:

Poate o sa zici ca is rea dar iti zic din start sa nu iti iei Motorola(au o baterie najpa)

| HahahaAb explică (pentru feellikeido):

Nu mi-am mai luat...ma gandesc la Samsung galaxy s ii blushing... Ms oricum :*

| feellikeido a răspuns (pentru HahahaAb):

Ma bucur pentru tine

| HahahaAb explică (pentru feellikeido):

Multumesc :* !