| Andreea0678 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare!hee heeCine si-a dat dat comada dupa America Skate probabil stie raspunsul! Am dat o comanda si la final dupa ce am dat click pe linkul de aprobare am observat ca am dat comanda de 2 perechi de adidasi din greseala. Ce pot sa fac? Pot sa anulez o pereche sau trebuie sa anulez toata comanda?

Fundabig grin

1 răspuns:
| Hottie a răspuns:

ANuleaza toata comanda apoi mai fa-o odata si ai grija sa selectezi o singura pereche. Fii mai atentawinking!