| Alisstor a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare despre majoritatea caminelor din Cluj. Voiam sa stiu daca majoritatea admit un singur sex, gen doar camine de baieti/ doar de fete, sau daca sunt si mixte. Sau daca in momentul in care esti prins cu o tipa in camera (pac!) zbori in suturi din camin, sau care e principiul in general. Si da, sunt baiat, si nu intreb neaparat cu tenta sexuala, dar nu e rau sa mai treaca si o fata pe la o seara de film/ un joc de poker sau un monopoly. (dadeam si eu exemple).
Si da, `oi da si funda.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Matt24 a răspuns:

De obicei sunt mixte, s-ar putea sa fie delimitare doar de etaj, gen etajul 1 baieti, etaj 2 fete.Inspectiile nu se fac atat de des si nu te da nimeni afara daca a venit cineva in vizita la tine, tu platesti sa stai acolo.Eu am fost in vizita la fete in camin si n-a zis nimeni nimic.