| DeNySa000 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare despre teamviwetr programul acela de intrat in pc la altcineva.imi zice the trial version expired. si am instalat altul dar tot asa imi zice. ce sa fac sa mearga ...va rog spuneti-mi dau fundita la raspunsul care va merge. scuze categorie

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Dupa dezinstalare ori ce program lasa o urma a treceri sale prin compul tau (in registri) Cauta un program de curatat registrii ( reg cleaner free) si apoi instaleaza din nou acel soft si tot asa si gata.Succes.

1 răspuns:
| KungFuBoy a răspuns:

Buna daca vrei ti-l dau eu ----spune-mi daca vreihappy