| dariusw0w a întrebat:

Are cineva idee de ce nu imi merge teamviewer? Imi apare ca a expirat si trebuie sa il cumpar, de oricate ori l-as reinstala tot aceeasi eroare imi apare " your trial version has expired". Cum il pot rezolva? am incercat tot ce zice pe net cu diverse programe SCAM, etc, dar tot nu merge. Am atasat o poza mai jos, mersi.

http://postimg.org/image/4h91u5om9/

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza-l si la instalare alegi Personal / Non Comercial Use si atunci il poti folosi gratis.

| dariusw0w explică (pentru Intruder19):

Nu merge, am incercat

| Intruder19 a răspuns (pentru dariusw0w):

Dezinstaleaza-l cu un program de dezinstalat gen Revo Unistaller o sa iti stearga tot (setari, registry etc.) si dupa reinstaleaza-l folosind Personal / Non-Comercial Use si ar trebui sa mearga.