| madyy93 a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare pentru voi. Eu il plac pe verisorul primar al verisoarei mele primare. Trebuie sa precizez ca eu ii sunt verisoara din partea mamei iar el ii este verisor din partea tatalui. Mai trebuie sa precizez ca nasul meu care imi este si verisor de gradul 2, lui ii este tot verisor primar. Intrebarea era daca se numeste incest relatia dintre noi 2.

Răspuns Câştigător
| Alecs_2170 a răspuns:

Ma din cate inteleg voi sunteti verisori de gradul 2 ceea ce nu e prea bine.

daca relatia voastra e la inceput zic sa te mai gandesti.

daca e vorba deja de dragoste nu stiu.straight face

1 răspuns:
| madyy93 explică:

Da e adevarat ca suntem verisori de gradul 2, dar nu avem nici o legatura de sange...