| DeeAnna a întrebat:

Hey...Am tot cautat cele 11 rugaciuni sataniste.Nu le gasesclaughingHelp meee

Răspuns Câştigător
| Maomau a răspuns:

Uite le:
1. Nu-ti da opiniile sau sfatul decat daca esti rugat.

2. Nu-ti povesti necazurile altora decat daca esti sigur ca acestia vor sa le auda.

3. Cand te afli in lacasul altuia arata-i respect, altfel nu te duce acolo.

4. Daca un invitat in lacasul tau te enerveaza, trateaza-l cu cruzime si fara mila.

5. Nu face avansuri sexuale decat daca ai primit semnalul de imperechere.

6. Nu lua ceea ce nu-ti apartine decat daca este o povara pentru cealalta persoana si aceasta cere sa fie eliberat de povara.

7. Recunoaste puterea magiei daca ai folosit-o cu succes pentru ati indeplini dorintele. Daca negi puterea magiei dupa ce ai chemat-o cu succes, vei pierde tot ce ai obtinut.

8. Nu te plange de nimic din ceea ce nu esti implicat direct.

9. Nu face rau copiilor.

10. Nu ucide animale decat daca esti atacat sau pentru mancarea ta.

| DeeAnna explică (pentru Maomau):

Tnx mult de totwinking

| KristalPop a răspuns (pentru Maomau):

Ăştia-s cele 11 porunci, nu rugăciuni.

9 răspunsuri:
| catalin94 a răspuns:

Wtf?

| DeeAnna explică (pentru KristalPop):

1.Eu ma consider la mijloc.Cei moderni sunt cu:Trebuie sa ma imbrac numai in negru ca altfel nu sunt satanist! Trebuie in primul rand sa fii in sufletul tau satanistwinking
2.Mersi mult

| KristalPop a răspuns (pentru DeeAnna):

laughing Satanistă rebelă.
Şi eu le-am avut o perioadă de timp cu satanismul, dar ritualurile ăştia necesită cel puţin câţiva ani.
Cu plăcere!winking

| fadnox a răspuns:

Ce ti-a dat Maomau sunt Legile Pamantului, sau ceva de genu'
si cum naiba sa ceri rugaciuni sataniste? adica, mai sunt rugaciuni daca-s sataniste?!

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Ce ocupatie au copii din ziua de azi...ma uimiti!