| xDxDxDxDxD a întrebat:

Hey happy,ar merge o pereche de pantaloni scurti gri cu un tricou albastru,sandale si o camasa lunga in carouri albastra cu gri? daca nu, cu ce as putea purta camasa? ca vreau sa ies cu bicicleta >big grin.Mersiibig grin< Fundita!:*

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Pantalonii scurti gri cu camasa albastra cu gri, se asorteaza si la incaltaminte tenesi daca ai, sau ramai la sandale

| selysol a răspuns:

Hei poti purta in loc de sandale niste tenesi care se asorteaza si sandalele mi se par ok in rest imi place imbracaminteahappy

| lSummerl a răspuns:

Pai da dar nu sandale