| Jenn002 a întrebat:

Hey.as vrea parerea despre telefonul Samsung Wave 525.merita sa mi'l >cumpar?:happy

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Memorie foarte mare.touch screen, bluetooth 3. 0 foarte bun, camera nu este asa performanta dar iti ies niste poze super singurul dezavantaj este ca e firma Samsung si nu tine prea mult bateria daca esti o persoana care umbla foarte mult cu telefonul. vorbit si mp3.
Daca ai posibilitate cumpara-l.
Merita.

8 răspunsuri:
| rose_9640 a răspuns:

Daaaa
:O cum sa ai retineri? e ffffffff frumos... e superb :*:* felicitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am telefonul de ceva timp si este super bun bateria tine destul de mult si are multe aplicatii si ai nevoie de un singur program cu care sa le instalezi "Samsung Kies"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merita eu am si ai sa te intelegi foarte bine cu el:X

| Alexandru9899 a răspuns:

Da merita am si eu numai ca m-am saturat de el! stare de functionare cat si aspect ff. buna! comanda rapida! ca nou! PRET 300 lei

| telefoanegsm a răspuns:

Vand Samsung wave 525 s5250 sigilate la cel mai bun pret. albe, roz si negre - 160 euro. 0748. 569. 723

| yoyo_7315 a răspuns:

Eu zic ca da:X:X:X
i fffff frumos telefonul:*

| dorutoma a răspuns:

Da

| dorutoma a răspuns:

Da