| sad15angel a întrebat:

cum vi se pare telefonul Samsung Star 3, as dori sa mi'l cumpar, este bun?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Camera este una acceptabilă, ca telefon este frumos, merita să ţil cumperi, dacă ţie îţi place, oricum este bun.
O zi bună.

| sad15angel explică (pentru Brâncuşi):

Pot descarca aplicatii pl el cum ar fi:fruit ninja angry birds si din astea?happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru sad15angel):

Pe c3 nu, dar pe LG optimus sol, merg absolut toate jocurile, aplicaţiile din lume, când îl cumperi are android 2.3 şi ţil poţi face 4.1 cel mai nou şi merg toate... şi grafica una extrem de bună : preţ 1000 de lei magazin, mâna a 2-a 500 de lei, referitor la LG.
O zi bună.

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu una am acest telefon si sunt foarte multumita de el deoarece:
1.Arata bine!
2.Ecranul este foarte usor de folosit!
3.Are o camera foto buna si multe "aplicatii" la ea!
4.Fiindca poti face foarte multe lucruri pe el!