| Cudeea a întrebat:

Hey! As vrea postere cu Nicki Minaj, Justin Bieber, Taylor Swift, Selena Gomez, Pretty Little Liars. The Vampire Diaries si altii. Daca are cineva, fac schimb, le cumpar, orice.

5 răspunsuri:
| PostereOnline a răspuns:

Am eu postere din SUA, Germania si Elvetia cu Taylor Swift, Selena Gomez, Pretty Little Liars. Daca mai doresti trimite email la comenzipostere@yahoo.ro

| ChrisN a răspuns:

Bunahappy Eu am cateva postere cu Selena si Taylor Swift

| Cudeea explică (pentru ChrisN):

Buna happy Da, vreau, ai putea sa imi trimit niste poze cu ele pe adresa deea_alone@yahoo.com? happy

| ChrisN a răspuns (pentru Cudeea):

S-a facut.Fac pozele si ti le trimit

| Cudeea explică (pentru ChrisN):

Ok, mersi happy