| Pavlov_Manu_1990 a întrebat:

Hey, as vrea sa achizitionez o bicicleta mai ieftina da 600 lei am 13 si stiu ca o sa para ciudat dar va rog sa nu ma mai luati la misto. Nu am avut posibilitatea de a invata sa merg, acum am invatat si as vrea sa imi cumpar una buna sa aiba schimbator de viteze si sa fie totul functional. Cine imi da un site bun, funda.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca una cu schimbatorul in butuc sau una care sa fie cu schimbatoare de la shimano, eu am una de 10 ani se inca merge destul de bine.