| helllauuu a întrebat:

Hey! as vrea sa devin o fotografa profesionista, stiti cumva ce faculaltate as putea face?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Liceul şi Facultatea de arta sectia fotografie!

| croissant a răspuns:

Heyhappy Nu ai specificat de unde esti big grin Dar uite raspunsul meu : Facultatea de arte şi design Timişoara are secţie de : Fotografie -videoprocesarea computerizată a imaginii. Sper ca te-am putut ajuta. Pa-pa

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Facultatea de Arte, sectia fotografie.

| helllauuu explică:

Sunt din Bucuresti

| Iulian03 a răspuns:

Facultatea de arte, sectia fotografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca Scoala de televiziune, si du-te la ramura fotografie. Funda?

| Satango a răspuns:

Buna! :X
Facultatea de Arte Specializarea Cinematografie, Fotografie, Media.
Bafta!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Facultatea de Arte, sectia fotografie.