| anonim_4396 a întrebat:

Hey:*...as vrea sa ma apuc de chitara. daca vreau sa incep niste cursuri trebuie sa stiu eu ceva dinainte sau sa am propria chitara? P. S:sper ca mi'ati inteles intrebarea:]]

Răspuns Câştigător
| Carla_2571 a răspuns:

Buna!^-^Ca sa te aapuci de cursuri iti trebuie chitara, pentru ca no sa-ti dea nimeni si nu tebuie sa stii nimic.Totul te invata.De la invatat sa ti chitara in mana pana la cantat cantece grele.
Pa! Bafta la invatat!^_^

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Cred, ca trebuie sa ai propria ta chitara.
Poti sa scrii pe youtube: "lectii pentru chitara". Ca sa nu mai dai bani pentru profesor. happy

De fapt, nu stiu.

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Nu, daca te duci acolo trebuie sa inveti nu? bine poate cum sa o ti in manahee hee
Si de chitara, depinde, daca te duci la un curs unde deja au instrumentele nu, desi nu prea cred.Intreaba la cursul unde mergi.